Za spoločnosť Almo Group hodnotím spoluprácu so zástupcom spoločnosti FinLOG, s.r.o. pánom Petrom Krchnákom za veľmi dobrú. Dokázal nám nájsť poistenie priamo šité na mieru potrieb našej spoločnosti, poskytuje servis aj poradenstvo. Do dnešného dňa bezproblémový priebeh.

Ing. Alexander Moravčík, CEO

https://almogroup.sk/

Promptné riešenie a bleskové ocenenie produktov. Jednanie na profesionálnej úrovni a navrhnutie tých najvýhodnejších riešení. Konkrétne v našej spoločnosti došlo navrhovanými riešeniami k zníženiu poistného minimálne o 40%, ako sme mali doposiaľ . Pri ďalšej potrebe poistenia budeme znova určite kontaktovať pána Lukáša Grivalského zo spoločnosti FinLOG.

Marián Poturnay, konateľ spoločnosti MPV Trans, s.r.o.

S pánom Petrom Krchnákom zo spoločnosti FinLOG naša spoločnosť Plantex,s.r.o spolupracuje už roky. Veľmi si vážime jeho ochotu, ľudský a profesionálny prístup k riešeniu našich problémov. Profesionálny prístup a znalosť poistnej problematiky nám umožní nájsť i netradičné riešenia. Spoluprácu s ním môžeme len odporúčať.

Ing. Silvia Beššeová, hlavný ekonóm

https://www.plantex.sk/

S pánom Petrom Krchnákom zo spoločnosti FinLOG je skvelá spolupráca, keďže je to zodpovedný a promptný obchodník. Rozumie požiadavkám zákazníka, vie dobre poradiť, empatický. Komunikácia s ním je vždy príjemná a milá.

Ing. Natália Brnová

http://www.aarsleff.sk/

Vaše služby využívame niekoľko rokov. Pozitívne hodnotíme komunikáciu s Ing. Liou Pacalovou ohľadom zabezpečenia našich požiadaviek. V súčasnosti využívame produkty poistenia majetku, zásob a zariadení. Zmluvy boli nedávno aktualizované na základe Vášho zhodnotenia. Oceňujeme uvedený návrh a zabezpečenie aktualizácie prispôsobenej na naše meniace sa podmienky. Zvlášť poďakovanie by som smerovala na pomoc pri riešení poistných udalostí, nahlásenie, preverenie, doplnenie, odporúčanie a záujem o vývoj situácie. Spätná väzba je rýchla a presná. S Vašou prácou sme nadmieru spokojní a tešíme sa na spoluprácu v nasledujúcom období.

Ing. Iveta Tomková, manažér riadenia spoločnosti

I am completely satisfied with your work in solving the requirements.

Masoud Tondhoosh

https://dtnt.sk/

Ďakujem pani Malovcovej zo spoločnosti FinLOG za ústretovosť a profesionálny prístup. Prechádzam ťažším obdobím a potešil ma ľudský prístup a podpora. Pomoc pri vybavovaní škodovej udalosti bola vynikajúca.

Daniel Psota, Veľký Kolačín

Spoluprácu s pani Mészárosovou zo spoločnosti FinLOG môžem len odporučiť. Jej prístup je vysoko profesionálny a naše požiadavky sú riešené s maximálnou odbornou starostlivosťou.

Mgr. Július Kováč, konateľ spoločnosti CK ALFA TRAVEL, s.r.o.

http://www.alfatravel.sk/

Naša spolupráca so spoločnosťou FinLOG s.r.o je vždy na vysokej urovni ,určite tuto firmu odporúčame . Vždy boli naše požiadavky splnene a ukončene k našej spokojnosti.

Mgr. Lucia Cviková, predseda predstavenstva Liptov Trip, a.s.

www.avena.sk

Slovenský horolezecký spolok JAMES (SHS JAMES), národný športový zväz zaštiťujúci uznané športy HOROLEZECTVO a ŠPORTOVÉ LEZENIE, spolupracuje so spoločnosťou Union poisťovňa, a.s. prostredníctvom FinLOG, s.r.o. od roku 2020 na základe hromadnej poistnej zmluvy a poisťuje niekoľkých tisíc svojich členov. Spolupráca pri poistení nákladov na zásah Horskej záchrannej služby prebieha na vysoko profesionálnej úrovni. Zo strany SHS JAMES oceňujeme najmä ústretový a individuálny prístup pri likvidáciách poistných udalostí našich členov.

Marián Baran, sekretár

www.james.sk

Chcela by som týmto vyjadriť poďakovanie pani Stanislave Šestákovej zo spoločnosti FinLOG za profesionálny prístup, odborné poradenstvo a hladký priebeh uzatvorenia poistnej zmluvy s našim Spoločenstvom vlastníkom bytov. Oceňujem ochotu pricestovať na miesto, jej trpezlivosť so zmenami v priebehu jednania, ľudský a sympatický prístup, otvorenosť a hlavne korektnosť. Považujem to za ukážkové.

Zuzana Kovačičová, spoločenstvo vlastníkov bytov bytového domu č. 167, Vengerova ul. č. 1, Zeleneč

Chcela by som Vám pani Malovcová veľmi pekne poďakovať za ochotu a záujem. Málokedy sa vidí v dnešnej uponáhľanej dobe taký prístup, ako máte vy. Zodpovedný, ľudsky, milý a ochotný. Myslím že spoločnosť FinLOG, pre ktorú pracujete, by na Vás mala byť hrdá. Ďakujeme pekne, že Vás máme.

Ľubomíra Mikušová, Dubnica nad Váhom

Naše rozhodnutie spolupracovať s pani Ivetou Dubinovou, finančným konzultantom zo spoločnosti FinLOG, bolo správne. Naša spoločnosť je maximálne spokojná so službami, ktoré nám poskytuje, s jej profesionálnym prístupom a pomocou pri riešení poistných udalostí, pri prehodnocovaní a uzatváraní nových poistných zmlúv. Spoluprácu s ňou všetkým vrelo odporúčam.

Ing. Dana Bošanská, konateľ spoločnosti

Ďakujem svojmu agentovi, pán Mgr. Michal Krutek zo spoločnosti FinLOG, za jeho starostlivosť a pomoc pri riešení mojich požiadaviek ohľadom poistenia. Veľmi si vážim jeho ochotu a ústretovosť i ľudský prístup ku mne. Veľmi dobre mi poradil v rámci poistenia majetku, životného poistenia, poistenia PZP a onkopoistenia. Viem, že sa naňho môžem kedykoľvek spoľahnúť a obrátiť. Som s jeho prácou veľmi spokojná a som rada, že ho mám.

Iryna Talama, konateľ spoločnosti TOP-TAL-MED s.r.o.

Chcem vyjadriť vďaku, p. Michalovi Krutekovi zo spoločnosti FinLOG, za jeho veľkú starostlivosť a trpezlivosť pri spracovávaní akýchkoľvek mojich požiadaviek na poistenie, či už motorového vozidla, domácnosti alebo životného poistenia, resp. sporenia. Vždy mi pomohol a naďalej pomáha a v prípade problémov bol ústretový pri ich riešení. Som mu veľmi vďačný a veľmi si vážim jeho snahu vyjsť mi v ústrety, dobre mi poradiť a pomôcť. Ďakujem.

Ing. Branislav Novák, Trenčín

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za poradenstvo a pomoc a zrealizovanie poistných zmlúv svojmu agentovi, pán Michal Krutek zo spoločnosti FinLOG. Nakoľko som bol s ním veľmi spokojný, tak som poradil jeho poradenstvo svojmu otcovi, ktorý ho využil pri poistke na auto aj rodinného domu. Svoju pomoc zároveň poskytol aj mojej manželke pri vybavení preplatenia príspevku na zuby. Za túto všestrannú pomoc a poradenstvo mu patrí naša veľká vďaka. Keďže sme s ním veľmi spokojní, tak jeho služby ešte do budúcna využijeme. Ďakujeme.

Roman Kovačovič, Chocholná-Velčice

Spoluprácu so spol. FinLOG môžeme za ich profesionálny a odborný prístup k riešeniu našich požiadaviek v oblasti poistenia odporučiť.

Renata Gettvertová, konateľ spoločnosti PAST, s.r.o.

http://www.past.sk/

So spoločnosťou Finlog sa veľmi dobre spolupracuje, majú profesionálny a proklientsky prístup, promptne odpovedajú na otázky, majú pochopenie pre potreby cestovných kancelárií, sú flexibilní a ochotní.

Zoltán Komlósi, konateľ BALOO, s.r.o.

https://www.baloo.sk/

Ďakujem za profesionálne spracovanie mojej požiadavky. Váš team môže byt príkladom a inspiráciou pre zvyšok poisťovacej konkurencie. Teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.

Ing. Michal Slezák, Senica

Pani Moniku Červeňanovú zo spoločnosti FinLOG poznám veľmi dlho. Vždy mi pomohla vybrať správne a výhodné poistenie pre rodinu, či už na dovolenky, životné poistenia, PZP k autu, poistenie bytu. Jej prístup je vysoko profesionálny, ľudský, príjemný a ústretový. Odporúčam ju každému ako kompetentného a príjemného človeka s prehľadom v poisteniach.

Andrea Fuseková, Trenčín

S pánom Ing. Michal Holovičom spolupracujem už roky, od roku 2011 v poisťovni Union a teraz aj keď je aktívny v spol. FinLOG s.r.o. S jeho službami ale aj celkovým prístupom ako človeka som veľmi spokojný, vždy je ochotný nielen pri uzatvorení poistnej zmluvy ale aj pri riešení poistných udalostí. Týmto by som sa mu rád poďakoval.

Roman Maron, MARON – AUTO s.r.o.

Chcel by som vyjadriť poďakovanie pánovi Holovičovi zo spoločnosti FinLOG za jeho profesionálny a korektný prístup. Aj keď som nakoniec momentálne žiadne poistenie neuzatvoril, cením si jeho ľudský prístup a ochotu, ktorá s v dnešnej dobe málokedy vidí. Do budúcna, v prípade, že sa rozhodnem pre zmenu poistenia alebo nové poistenie, budem kontaktovať Ing. Michal Holoviča.

Peter Daniš, Autofiniš

Pán Michal Holovič zo spoločnosti FinLOG s.r.o. je ochotný, milý, všetko zrozumiteľne vysvetlí , vždy sa s ním radi stretneme. Máme prostredníctvom jeho osoby poistených viacero poistný zmlúv ohľadne motorových vozidiel, do budúcna, v prípade potreby ďalšieho poistenia budeme kontaktovať výlučne p. Ing. Michala Holovič zo spol. FinLOG s.r.o.

Marián Sýkora a Jakub Masár, Economy cars, s.r.o.

Pani Malovcová zo spoločnosti FinLOG je ústretová a veľmi ochotná, všetko zrozumiteľne vysvetlí. Je veľmi milá v každej situácii a je nápomocná klientom aj v zložitých situáciách.

Peter Mikuštiak, Veľké Úľany

Na prácu tímu odborníkov zo spoločnosti FinLOG môžem povedať len to najlepšie. Vysoko profesionálny prístup, vysoká miera empatie a dôvery. Odborníci na správnom mieste s maximálnou snahou pomôcť klientovi. Veľmi odporúčam.

D&D TEAM, s.r.o., Ing. Iveta Betušová

Naša cestovná kancelária už druhý rok spolupracuje so spoločnosťou FinLOG. Ide o serióznu spoločnosť, sú vždy ochotní čo sa týka riešenia rôznych otázok a požiadaviek. Odporúčame aj ostatným!

Ing. Kuczmanová Ildikó, konateľka Willy Fog Travel, s.r.o.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100076250325031

FinLOG môžem len odporúčať. Pán Matúš Tóth je vždy nápomocný, nájde to najvhodnejšie riešenie a poradí nám ako postupovať ďalej. Tento vždy proklientský prístup sa len tak nevidí. Cestovná kancelária vyžaduje veľkú mieru flexibility a tá je z ich strany preukázaná aj nám aj našim klientom. Preto ak hľadáte spoľahlivého partnera v oblasti poisťovníctva, tak určite vás FinLOG nesklame.

Mgr. Nikola Rapčová, konateľka Tripito s.r.o

www.tripito.eu

S pani Kurinovou zo spoločnosti FinLOG som bol veľmi spokojný. Je čestná, spoľahlivá a ochotná.

Vaľko Miroslav, konateľ spoločnosti

https://www.tulipanreality.sk/

Spoluprácu so spol. FinLOG môžeme za ich profesionálny a odborný prístup k riešeniu našich požiadaviek v oblasti poistenia odporučiť.

Erika Raffai, vedúca prejektového oddelenia spoločnosti Goltech s.r.o.

https://www.goltech.sk/

Chcem sa poďakovať pani Mgr. Natálii Marman zo spoločnosti FinLOG za profesionálny prístup pri vypracovaní ponuky na poistenie bytového domu a za ochotu pri vysvetlovaní jednotlivých pojmov, celkového produktu. Bola som spokojná a doporučujem aj ďalším prípadným klientom.

Marta Mesárošová, SB 2001 - spoločenstvo vlastníkov bytov

Vážime si prácu a spoluprácu s Mgr. Branislavom Matunákom zo spoločnosti FinLOG a ďakujeme za porozumenie.

František Genco, starosta obce Bajany

So spoločnosťou FinLOG s.r.o. spolupracujeme od jej založenia, vždy nám poskytnú najvýhodnejšie riešenie našich požiadaviek. Spolupráca prebieha veľmi ústretovo a promptne. Kolektív spoločnosti je mimoriadne nápomocný, prevláda ľudský prístup a komunikácia so zákazníkmi je na vysokej úrovni. Ďakujeme pánovi Matúšovi Tóthovi, ktorý nám vždy ušije tú najlepšiu ponuku na mieru. Prajeme Vám veľa ďalších spokojných zákazníkov.

Ľuboslava Sepešiová, konateľ spoločnosti Agro SEPO s.r.o.

Za spoločnosť Growision, s.r.o. hodnotím spoluprácu so zástupcami spoločnosti FinLOG, s.r.o. ako veľmi efektívnu, proklientsku a profesionálnu. Dokázali nám nájsť poistenie priamo šité na mieru potrieb našej spoločnosti, v oblasti poistenia vozidiel a cestovného poistenia. V rámci poisťovníctva ich považujeme za stabilného a zodpovedného partnera našej spoločnosti.

Juraj Králl, Managing Director

http://idealplace.sk/

Naša cestovná kancelária spolupracuje so spoločnosťou FinLOG už niekoľko rokov. V rámci služieb, ktoré využívame (cestovné poistenie a poistenie voči úpadku) dostávame profesionálny a ústretový servis.

RICHARD SZŰCS, business owner

http://www.futbalovysen.sk/

Ďakujem pani Bakičovej zo spoločnosti FinLOG za bleskové a profesionálne vyriešenie mojej požiadavky na poistenie.

Ing. Lukáš Onofrej, predaj vozidiel, Motor-Car Bratislava, spol. s.r.o.

Ďakujem pani Bakičovej zo spoločnosti FinLOG za profesionálny prístup a pomoc pri riešení škodových udalostí.

Ing. Borošová Dana, PhD, konateľka spoločnosti

https://www.kono.sk/

S pani Bakičovou spolupracujeme od vzniku našej cestovnej kancelárie v roku 2015. Oceňujeme jej vysokú odbornosť, profesionálny prístup, promptnú komunikáciu a veľkú ochotu pomáhať a radiť vo všetkých situáciách v oblasti poistenia. Veľké Ďakujeme.

Jaroslav Blicha, konateľ Dream Adventures s.r.o

https://www.dreamafrica.eu/sk/